A SECRET WEAPON FOR SON DAKIKA HABERLERI

A Secret Weapon For son dakika haberleri

A Secret Weapon For son dakika haberleri

Blog Article

Milyonlarca emekli için kritik sürece girildi. Hem SSK ve Bağkur hem de memur emeklisi temmuz ayında açıklanacak enflasyonu bekliyor. Buna ek yapılacak zam da emekli kesiminin beklentileri arasında ilk sırada yer alıyor.

Sosyal hesap ile giriş yap Google Twitter Fb Apple Şifre Yenileme Şifre yenileme bağlantısını gönderebilmemiz için e-posta adresinize ihtiyacımız var.

İranlı yetkililer Reisi'yi taşıyan helikopter enkazının 'İran İHA'larıyla bulunduğunu' açıkladı

Kurban Bayramı için İstanbul'a getirilen hayvanların şehre girişine dün gece yarısı itibariyle izin verildi.

AK Parti Grup Başkanı Abdullah Güler, teknik cihazlarla yapılan kontrollerin sonuçlandırılamaması durumunda yolcunun kendisinin ve eşyasının elle aranacağını söyledi.

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Dezenformasyonla Mücadele Merkezi, '3 ay peş peşe sadece asgari ödeme yapan kart sahibinin kartı kullanıma kapanacak' iddialarıyla ilgili açıklama yaptı.

Sosyal hesap ile giriş yap Google Twitter Facebook Apple Şifre Yenileme Şifre yenileme bağlantısını gönderebilmemiz için e-posta adresinize ihtiyacımız var.

Kademeli emeklilik son dakika gelişmeleri, erken emeklilik bekleyen vatandaşlar tarafından takip ediliyor. EYT düzenlemesi sonrası gündeme gelen kademeli emeklilik ile 2000-2008 arası sigorta Haberler girişliler emeklilik hakkının kendilerine de tanınmasını talep ediyor. Sigortalı çalışanların belirli bir yaşa ve prim gün sayısına ulaştıklarında kısmi olarak emekli olmalarını sağlayan kademeli emeklilik ile ilgili Hürriyet Ekonomi Haberleri Gazetesi Yazarı Noyan Doğan konuyu köşesine taşımıştı.

“Bu terör eylemini Azerbaycan halkı advertisementına ve kendi adıma şiddetle kınıyor, dimension, Rus halkına, mağdurların ailelerine ve yakınlarına sabır, yaralılara acil şifalar diliyorum.”

TAV Havalimanları’nın two hundred milyon dolarlık yatırımla tamamladığı yeni dış hat terminali ilk yolcularını karşıladı. Kazakistan’ın kültürel ve ekonomik başkenti Almatı’ya hizmet veren havalimanının kapasitesi yıllık 14 milyon yolcuya çıktı.

Türkiye-İsrail ilişkilerindeki gerileme iki ülke arasındaki ticarete yansıyor Ekonomistlere göre Türkiye'nin İsrail'le ticari ilişkileri kesmesi kısa vadede sıkıntılara yol açsa da İsrail'in five hundred milyar dolarlık ekonomisine zarar verme ihtimali düşük.

Bu durum ucuz yemek arayan halkı belediyelerin işlettiği lokantalara yöneltiyor. İzmir Buca’daki belediye lokantasına gelenler, en temel ihtiyaç olan karnını doyurmayı en ucuz şekilde karşılamaya çalıştıklarını söylüyor

İsrail, Türkiye ile serbest ticaret anlaşmasını feshediyor İsrail, Cumhurbaşkanı son dakika haberleri Erdoğan’ın İsrail’le ticareti durdurma kararının ardından Türkiye ile serbest ticaret anlaşmasını feshedeceğini açıkladı.

İran, Cumhurbaşkanı İbrahim Reisi ve beraberindeki yetkililerin hayatını kaybettiği helikopter kazasının ardından kritik bir sürece girdi.

Üvey kızlarını yıllarca istismar ettiği ortaya çıkan adam, kendisini savunacak avukat bulamadı

BİST hisse verileri 15 dakika gecikmelidir. BİST isim ve logosu "Koruma Marka Belgesi" altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez.

Report this page